تبلیغات
اخباربارسا - همه چیز به نیوکمپ بستگی دارد. (3-1)
پنجشنبه 2 اردیبهشت 1389

همه چیز به نیوکمپ بستگی دارد. (3-1)

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

بارسا شب گذشته در دیداری جنجالی و بحث برانگیز، بازی را با نتیجه 3-1 به میزبان ایتالیایی خود واگذار کرد. پدرو ابتدا بارسا را پیش انداخت؛ اما در ادامه اشنایدر گل تساوی را به ثمر رساند. در نیمه دوم هم مایکون و مییلیتو برای اینتر گلزنی کردند تا شاگردان مورینیو با نتیجه 3-1 به پیروزی برسند.

با گلی که پدرو در دقیقه 19 به ثمر رساند، این طور به نظر می رسید که بارسا شب آرام و راحتی پیش رو داشته باشد. اما اینتر با قدرت بدنی بالای بازیکنانش و با استفاده از سوت های مشکوک داور توانست در کمتر از 30 دقیقه توسط اشنایدر دروازه بارسا را باز کند و امید را به تیم میزبان بازگرداند.

Open in new window

نیمه دوم برای گواردیولا بسیار بد آغاز شد. اینتر در همان دقایق اولیه نیمه دوم توسط مایکون به گل دوم رسید و در ادامه میلیتو گلی جنجالی برای تیمش به ثمر رساند. این گل در حالی به ثمر رسید که او پشت سر مدافعان و در منطقه آفساید به توپ ضربه زد. بارسا در نیم ساعت پایانی بازی تلاش کرد تا یکی از گل های خورده را پاسخ بدهد، اما موفق به انجام این کار نشد و اکنون باید این کار را هفته آینده در ورزشگاه نیوکمپ انجام بدهد.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید