تبلیغات
اخباربارسا - دلایلی که می توان به دور برگشت امیدوار بود.
پنجشنبه 2 اردیبهشت 1389

دلایلی که می توان به دور برگشت امیدوار بود.

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

تیم پپ گواردیولا رکورد فوق العاده ای را در بازی های خانگی رقابت های لیگ قهرمانان به ثبت رسانده است، اما آنها مسلما به یک عملکرد جادویی نیاز دارند تا بتوانند هفته بعد از سد اینتر عبور کنند.

سوابق بارسا در مرحله حذفی لیگ قهرمانان طی دو سال گذشته نشان می دهد که دلایل فراوانی برای خوشبینی وجود دارد؛ بارسا این فصل در بازیهای خانگی با گلهای فراوان تیم های آرسنال و اشتوتگارت را شکست داده است؛ همچنین آنها سال گذشته در بازی های حذفی، تیم های المپیک لیون و بایرن مونیخ را در ورزشگاه نیوکمپ با گلهای فراوان منهدم کردند.

Open in new window

امسال هیچ مشکلی وجود ندارد.

نتیجه نهایی تمامی چهاربازی که در بالا به آن اشاره شد، کافی است تا بارسا را به فینال مادرید برساند؛ بارسا در یک هشتم این فصل تیم اشتوتگارت را با نتیجه 4-0 با گلهای مسی (2)، بویان و پدرو شکست داده است؛ آنها در یک چهارم نهایی تیم آرسنال را در یک بازی به یاد ماندنی با نتیجه 4-1 شکست دادند که هر 4 گل بازی را مسی به ثمر رساند؛ این نتایج بیشتراز آن چیزی که فکر می کنیم، کافی است تا تیم بارسلونا را برای دومین بار پیاپی به فینال لیگ قهرمانان برساند؛ بارسا برای اولین بار در تاریخ باشگاه می تواند دو بار پیاپی در فینال حاضر باشد.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید