تبلیغات
اخباربارسا - پویول شانس حضور در دیدار برگشت را از دست داد.
پنجشنبه 2 اردیبهشت 1389

پویول شانس حضور در دیدار برگشت را از دست داد.

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

کارلس پویول از بارسا و دژان استانوکویچ از اینترمیلان، با دریافت کارت زرد در دیدار سه شنبه، دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست دادند. آبی و اناری ها با وجود این که کنترل و مالکیت مطلق توپ را در دست داشتند 5 کارت زرد دریافت کردند و این عدد برای نراتزوری ها 2 بود.

بارسا هفته آینده باید یکی از بهترین بازی هایش را به نمایش بگذارد تا بتواند تیم اینترمیلان را از گردونه رقابت ها خارج کند. نمایشی مشابه آنچه فصل گذشته مقابل چلسی نشان داد؛ تنها در این صورت است که می توان حضور در فینال مادرید را تضمین شده دانست. اگرچه آبی و اناری ها در دیدار برگشت کارلس پویول، کاپیتان متعصب خود را در ترکیب نخواهند داشت. او و دژان استانکویچ با دریافت سومین کارت زرد در دیدار شب گذشته از حضور در دیدار برگشت محروم شدند.

Open in new window

معجزه

گواردیولا بعد از بازی به خبرنگاران گفت: «این که ما از اینتری ها بیشتر خطا کردیم، چیزی مانند معجزه است.» بارسا با وجود این که در 67% زمان بازی مالکیت توپ را در اختیار داشت 21 خطا مرتکب شد و اینتری ها 19 بار بازیکنان بارسا را با خطا متوقف کردند. بارسا 5 بار (پویول، کیتا، آلوز، پیکه و بوسکتس) و اینتری ها دو بار از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید