تبلیغات
اخباربارسا - دینامو کیف و چلسی در همین شرایط
جمعه 3 اردیبهشت 1389

دینامو کیف و چلسی در همین شرایط

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

بارسا دو مرتبه پیش از این با نتیجه 3-1 در دور رفت بازیهای لیگ قهرمانان شکست خورده است و هر دو مرتبه، نهایتا در مجموع دو بازی رفت و برگشت با شکست دیناموکیف با نتیجه 4-1 و تیم چلسی با نتیجه 5-1، پیروز میدان لقب گرفته است.

با نگاهی کوتاه به تاریخ متوجه می شوید که نیوکمپ مکان دشواری برای سایر تیم ها بوده است، حتی با این که این تیمها در دور رفت با نتیجه قابل توجهی به پیروزی رسیده بودند. استادیومی پرجمعیت که جو بسیار سختی را به وجود می آورد و کمتر تیمی می تواند این فشار را تحمل کند؛ تیم های ایپسویچ تاون (یوفا 76/77)، اندرلخت (سوپرکاپ 78/79) و گوتنبرگ ( قهرمانی اروپا 85/86) با وجود اینکه در دور رفت با نتیجه 3-0 پیروز شده بودند، در نهایت از دور رقابت ها خارج شدند؛ همین حادثه بیش از یک دهه پیش برای چلسی و دیناموکیف اتفاق افتاد.

Open in new window

بهترین ساعت های تیم رویایی

بارسا با مربیگری یوهان کرایف 4 بار پیاپی قهرمانی لیگ را به دست آورده بود و برای اولین بار در تاریخ باشگاه موفق به کسب یک جام اروپایی شد، و بعضی از عملکرد های فوق العاده آنها همچنان در ذهن طرفداران باقی مانده است. انتخاب اینکه کدام عملکرد بارسا بهترین است، دشوار می باشد اما بسیاری از مردم بازی بارسا در برابر دیناموکیف در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در فصل 93/94 را کاملترین عملکرد آنان انتخاب کرده اند؛ تیم نتیجه 1-3 دور رفت را با گلهای لادروپ، باکرو(2) و کومان پاسخ داد و به دور بعد بازیها صعود کرد.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید