تبلیغات
اخباربارسا - دلایل باخت بارسلونا
جمعه 3 اردیبهشت 1389

دلایل باخت بارسلونا

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

آنالیز دیدار تیم های فوتبال بارسلونا و اینترمیلان ایتالیا در دور رفت از مرحله نیمه پایانی لیگ قهرمانان باشگاه اروپا نشان می دهد که پنج بازیکن بارسلونا عملکرد ضعیفی داشته اند.

آمارها نشان می دهد که بازیکنان بارسلونا 10 کیلومتر کمتر از دیدار با آرسنال انگلیس در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا دویده اند.
بر اساس این گزارش، بازیکنان تیم بارسلونا در دیدار برابر تیم آرسنال در ورزشگاه امارات لندن 113/91 کیلومتر دویده بودند اما مجموع دوندگی آنها در دیدار دیشب تنها 104/11 کیلومتر رسید.
    آمارها نشان می دهد که دنی آلوس (1.11 کیلومتر)، بوسکتس (1.64 کیلومترکمتر)، ژاوی (1.24 کیلومترکمتر)، پدرو (1.35 کیلومتر کمتر) و زلاتان (1.87 کیلومترکمتر )  از بازی قبلی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا دویده اند.
    بازی ضعیف زلاتان مهاجم سوئدی بارسلونا باعث شد تا سرمربی این تیم مجبور به تعویض این بازیکن شود.
    در این گزارش آمده است : هنوز دلیل بازی پرانتقاد بارسلونا در بازی دیشب مشخص نیست اما نباید فراموش کرد که بازیکنان این تیم برای رسیدن به ایتالیا سفری طولانی و خسته کننده را پشت سر گذاشتند که نمی توان نسبت به این موضوع بی توجه بود.
   تیم بارسلونا (مدافع عنوان قهرمانی) سه شنبه شب در دور رفت از مرحله نیمه پایانی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا با نتیجه سه بر یک مغلوب اینترمیلان شد تا راه سختی برای صعود به دیدار فینال این رقابت ها داشته باشد.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید