تبلیغات
اخباربارسا - هفته نامه Mail On Sunday، آکادمی جوانان بارسا را ستود.
جمعه 3 اردیبهشت 1389

هفته نامه Mail On Sunday، آکادمی جوانان بارسا را ستود.

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

Sunday، هفته نامه چاپ یکشنبه لندن، در مقاله ای عملکرد آکادمی بارسلونا را تشریح کرد. در این مقاله آمده است، اکثر باشگاه های بزرگ اروپایی سعی در خرید موفقیت دارند، در حالی که بارسا در پرورش استعدادهای خود بسیار موفق بوده است.

در این مقاله تصویری از مسی، ژاوی و اینیستا به چشم می خورد که زیر هر سه بازیکن برچسبی با عنوان «رایگان.» وجود دارد. در آغاز این مقاله 4 صفحه ای آمده است: «چلسی، منچستر و دیگر باشگاه های بزرگ انگلیسی صدها میلیون پوند هزینه می کنند تا بتوانند در فصل نقل و انتقالات با خرید بهترین بازیکنان دنیا موفقیت تیمشان را تضمین کنند، اما بهترین باشگاه حال حاضر دنیا به استفاده از بازیکنان بومی و پرورش یافته آکادمی خود بسنده کرده و هزینه ای نپرداخته است.»

Open in new window

این هفته نامه در ادامه نوشت: «بدون تردید اکنون بارسلونا بهترین باشگاه فوتبال در دنیاست. آنها فصل گذشته موفق به کسب شش جام قهرمانی شدند و 7 بازیکن از آکادمی باشگاه در دیدار پایانی لیگ قهرمانان در رم، حضور داشتند.»


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید