تبلیغات
اخباربارسا - ویارئال و خرز از دیدگاه مسی
جمعه 3 اردیبهشت 1389

ویارئال و خرز از دیدگاه مسی

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

بارسا در دو هفته آتی باید به مصاف تیم های خرز و ویارئال برود؛ مسی این شانس را دارد که در این دو بازی موفق به گلزنی شود، زیرا فقط در باز کردن دروازه این دو تیم ناکام بوده است.

بارسا شنبه این هفته در ورزشگاه نیوکمپ میزبان خرز خواهد بود و هفته آینده به ویارئال سفر خواهد کرد تا دیدار خارج از خانه خود را مقابل این تیم برگزار کند. لیونل مسی برترین بازیکن اروپا و جهان، در این دو بازی حضور خواهد داشت تا بتواند برای اولین بار دروازه این دو تیم را باز کند.

Open in new window

6 حضور در برابر این دو تیم

مسی تاکنون تنها یک بار در برابر خرز قرار گرفته است؛ در بازی رفت در آندولسیا، او تنها 40 دقیقه فرصت بازی کردن برابر این تیم را پیدا کرد و در دقایق پایانی توانست ایبرا را صاحب موقعیت گلزنی کند و بارسا با 2 گل خرز را شکست داد. مسی تاکنون 5 بار مقابل ویارئال به میدان رفته که اولین بازی او به فصل 2005/06 برمی گردد. مسی در طول 438 دقیقه حضور در برابر ویارئال نتوانسته قفل دروازه ویرا و دیگو لوپز، دروازه بان فعلی ویارئال را باز کند.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید