تبلیغات
اخباربارسا - بارسا در دام خرز نیفتاد. (3-1)
یکشنبه 5 اردیبهشت 1389

بارسا در دام خرز نیفتاد. (3-1)

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

بارسا در دیداری که تا اواسط نیمه دوم بسیار نفس گیر و حساس بود، توانست بر تیم ته جدولی خرز غلبه کند. بارسا با دو گل زودهنگام جفرن و آنری از حریف پیش افتاد اما تیم میهمان در ادامه یکی از دو گل خورده را جبران کرد و به بازی برگشت؛ خرز دو موقعیت دیگر هم برای گلزنی داشت اما زلاتان ایبراهیمویچ در دقیقه 55 خیال آبی و اناری ها را از بابت پیروزی راحت کرد.

بدون تردیدی تمام نگاه ها به بازی روز چهارشنبه مقابل اینتر معطوف شده است، بارسا باید در این دیدار حساس شکست 3-1 در دیدار رفت را جبران کند. اما تیم کاتالانی باید پیش از آن در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف تیم ته جدولی خرز می رفت.

Open in new window

بارسا در این بازی با تمرکز خوبی وارد میدان شده بود و توانست در عرض کمتر از 25 دقیقه با دو گل جفرن و آنری از حریفش پیشی بگیرد، اما برمخو با گلی تماشایی نشان داد که کسب سه امتیاز بازی چندان هم برای بارسا آسان نخواهد بود. تیم آندولسی دو بار دیگر هم موقعیت های طلایی داشت تا بتواند پیش از فرصت طلبی ایبرا بازی را به تساوی بکشاند. با ورود مسی و پیکه به زمین مسابقه، زلاتان قدر موقعیتی که نصیبش شده بود را دانست تا بارسا با رفع خطر لغزش احتمال مقابل خرز، اکنون با تمرکز و توجه خاص، خود را برای دیدار حساس روز چهارشنبه مقابل اینتر آماده کند.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید