تبلیغات
اخباربارسا - ابراهیموویچ: هیچ گاه از حضورم در اینجا پشیمان نشده ام
سه شنبه 7 اردیبهشت 1389

ابراهیموویچ: هیچ گاه از حضورم در اینجا پشیمان نشده ام

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

گلزن تیم فوتبال بارسلونا از ادامه حضور در این تیم تا پایان قراردادش خبر داد.

 زلاتان ابراهیموویچ عنوان کرد: برای من افتخاری است که امسال در خدمت بارسلونا بودم. هیچ گاه از حضورم در اینجا پشیمان نشده و همواره از بازی لذت برده‌ام.

  وی درمورد شایعه ترک بارسا که از قول میانورائولا، مدیر برنامه‌هایش عنوان شده بود، اظهار داشت: حرفی که او زده، سخن من نیست. حرفی که از زبان من بیان شود، مهم است.
  زلاتان ادامه داد: ‌مطابق قرارداد 5 سال موظف به همکاری با بارسا هستم و مطمئنم حتما تا پایان قراردادم در این تیم باقی خواهم ماند.

  این بازیکن تاکید کرد: پس از 10 ماه حضور در نیوکمپ، به درک بهتری نسبت به بازیکنان رسیده‌ام. این شناخت و درک مناسب کمک می‌کند بازی‌ به بازی شرایط بهتری در زمین پیدا کنم.

  ابراهیموویچ سوئدی تابستان گذشته با انعقاد قراردادی از اینترمیلان به قهرمان لالیگا پیوست. او البته در ازای ساموئل اتوئو و همچنین رد و بدل شدن مبلغی روانه تیم کاتالانی شد. در آن هنگام گلزن سوئدی عنوان کرد: من جایگزین اتوئو نشده‌ام چرا که بازیکن متفاوتی با او هستم. قصد دارم در تیم بارسا به گونه‌ای کار کنم که مسئولان این تیم از بابت خرید من پشیمان نشوند. از مسئولان اینتر هم به دلیل اینکه به من اجازه دادند به بارسلونا بپیوندم، ممنونم.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید