تبلیغات
اخباربارسا - مسی:بارسا زندگی من است
شنبه 11 اردیبهشت 1389

مسی:بارسا زندگی من است

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا درباره شایعه حضورش در لیگ برتر فوتبال انگلیس گفت: من با قلبم برای بارسا بازی می کنم؛ بنابراین حضورم در تیم های انگلیسی صحت ندارد.

 روزنامه های اسپانیایی و انگلیسی در هفته های اخیر شایعات زیادی را مبنی بر انتقال لیونل مسی از بارسلونا به یک تیم انگلیسی منتشر کرده اند، اما این بازیکن ملی پوش آرژانتینی با صراحت این موضوع را تکذیب کرد.
 مسی در واکنش به شایعات منتشره گفت: من از صمیم قلبم بارسا را دوست دارم و با همه وجود برای این تیم بازی می کنم ؛بنابراین دلیلی وجود ندارد که من بخواهم نیوکمپ را ترک کنم.
 وی ادامه داد: موفقیت فعلی ام از زحمات مسئولان بارسلونا به دست آمده و از دوران نوجوانی فوتبال را در مکتب بارسلونا آموخته ام و حالا وظیفه خود می دانم که دین خودرا به تیم محبوبم ادا کنم.
 مهاجم ملی پوش آرژانتین تاکید کرد: هیجان در لیگ برتر انگلیس بالا است، ‌اما من هیچ علاقه ای به ترک بارسلونا ندارم. هرگز نمی توانم روزی خود را با پیراهن یک تیم انگلیسی ببینم چون بارسا زندگی من است و دوست دارم با پیراهن همین تیم از دنیای فوتبال خداحافظی کنم.

برچسب ها: مسی:بارسا زندگی من است ،

بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید