تبلیغات
اخباربارسا - خوان لاپورتا: «باید در چهار بازی آینده پیروز شویم.»
شنبه 11 اردیبهشت 1389

خوان لاپورتا: «باید در چهار بازی آینده پیروز شویم.»

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

خوان لاپورتا بعد از حذف از لیگ قهرمانان، هرگز به دنبال بهانه تراشی نبود و به تیم اینتر میلان تبریک گفت. او اکنون تمام توجهش را معطوف لیگ کرده و دراین باره گفت: «دیدار روز شنبه بسیار حیاتی است، آنها با تمام قوا به میدان خواهند آمد و ما باید هر چهار بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.»

لاپورتا به همراه رافا یسته، قائم مقام باشگاه و تیکی بگیریستین مشاور فنی تیم، در زمین تمرین سیوداد اسپورتیووا حاضر شد تا با وجود نتیجه پیروزی ناامید کننده بارسا (1-0)، حمایتش را از بازیکنان و کادر فنی اعلام کند. لاپورتا در دیدار امروز با سخنان خود، به بازیکنانش افتخار و آنها را به ادامه کار در لالیگا تشویق کرد و از بازیکنان خواست چشم به آینده داشته باشند و گذشته را فراموش کنند و این کار تنها از دست بازیکنان و ورزشگاران حرفه ای ساخته است.

Open in new window

بازیکنان، مغموم و ناراحت

خوان لاپورتا می داند که بازیکنان می خواستند با صعود به فینال هواداران را شادمان کنند و هوادارن هم به خوبی واکنش نشان دادند. «آنها بسیار ناراحت هستند و از نظر روحی به هم ریخته اند، اما امروز تمرین کردند و باید تا فردا مجددا شرایط مناسب را پیدا کنند، زیرا ویارئال برای دیدار روز شنبه بسیار آماده نشان می دهد.»


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید