تبلیغات
اخباربارسا - 20 بازیکن برای دیدار با ویارئال به تمرین فراخوانده شدند.
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389

20 بازیکن برای دیدار با ویارئال به تمرین فراخوانده شدند.

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

جوزپ گواردیولا 20 بازیکن را به ویارئال خواهد برد تا در دیدار امشب مقابل این تیم به میدان برود. او در این تمرین از تمام بازیکنان استفاده خواهد کرد و تیاگو آلکانترای جوان را نیز در اختیار خواهد داشت.

در لیست جدیدی که گواردیولا برای سفر به جنوب ال ماریگا اعلام کرده، تغییرات چندانی دیده نمی شود. علاوه بر تیاگو آلکانترا، دیمیتریو چیگرینسکی هم که به دلیل قوانین یوفا نمی توانست بارسا را در لیگ قهرمانان همراهی کند، در این لیست قرار دارد. آندریس اینیستا و اریک آبیدال هم هنوز در شرایط مناسب قرار ندارند و همراه تیم سفر نخواهند کرد.

Open in new window

تمرین امروز

بازیکنان امروز در هوای بارانی نیوکمپ تمرین کردند تا برای انجام بازی آماده شوند. تنها اینیستا و بوسکتس در تمرین امروز حاضر نبودند و به طور انفرادی تمرین کردند تا به شرایط آمادگی کامل برسند. اریک آبیدال هم با وجود اجازه کادر پزشکی برای حضور در مستطیل سبز، یکی دیگر از غایبان تمرین امروز بود. ژاوی امروز در کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداخت، اما با این وجود حضورش در دیدار امشب مقابل ویارئال در هاله ای از ابهام قرار دارد.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید