تبلیغات
اخباربارسا - نمایش کلاسیک بارسا شک و تردیدها را از بین برد. (4-1)
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389

نمایش کلاسیک بارسا شک و تردیدها را از بین برد. (4-1)

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

بارسا در ویارئال به سبک بازی همیشگی اش رو آورد و میزبانش را با نتیجه 4-1 پشت سرگذاشت تا به تمام شایعات و شک و تردیدهای ناشی از حذف از لیگ قهرمانان پایان دهد. بارسا با گل های مسی (2 بار)، ژاوی و بویان با حفظ صدرنشینی، به استقبال سه هفته پایانی لالیگا می رود.

بارسا با انجام نمایشی قهرمانانه و خارج از توصیف نشان داد که شاگردان گواردیولا می توانند به راحتی بعد از لیگ قهرمانان قد علم کنند. آبی و اناری ها با فوتبالی جادویی در همان نیمه اول با گل های مسی، ژاوی و بویان از حریف پیش افتادند. زیردریایی های زردپوش در نیمه دوم یکی از گل های خورده را جبران کردند؛ اما مسی گل چهارم را وارد دروازه حریف کرد تا ویارئال امیدی به بازگشت نداشته باشد. تیمی که دیشب به میدان رفت، نمایشی از سبک بارسا و میراث به جا مانده از لاماسیا بود. 8 تن از بازیکنان آکادمی بارسا در در ترکیب اولیه در زمین حضور داشتند و هر چهار گل بازی توسط این بازیکنان به ثمر رسید.

Open in new window

شروعی طوفانی و پرجنب و جوش

دو تیم با به صدا در آمدن سوت آغاز بازی میل هجومی و عطش فراوان گلزنی شان را نشان دادند. ژاوی، مسی و پویول در همان ده دقیقه نخست فرصت هایی طلایی را از دست دادند؛ در مقابل نیلمار هم دو فرصت خوب گلزنی داشت. بازی بسیار شناوری در حال جریان بود و تا دقیقه 15 هیچ خطایی انجام نشد. بارسا در دقایق اولیه بازی به خوبی خود را به حریف تحمیل کرده بود تا این که بویان در دقیقه 18 صاحب توپ شد و به عقب پاس داد. ژاوی با پاسی تماشایی همبازی آرژانتینی اش را راه انداخت و شوت مسی پس از برخورد با پای مدافع، به گل اول بارسا تبدیل شد تا مسی از زاویه ای بسته قفل دروازه ویارئال را باز کند.


برچسب ها: نمایش کلاسیک بارسا شک و تردیدها را از بین برد. (4-1) ،

بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید