تبلیغات
اخباربارسا - برابری با رکورد امتیازات
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389

برابری با رکورد امتیازات

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

بارسا با کسب سه امتیاز بازی ویارئال، رکورد جدیدی در امتیازات در لیگ های بیست تیمی به ثبت رساند. این تعداد امتیاز با فصل 97/1996 که بازی ها با حضور 22 تیم انجام می شد، برابری می کند و این در حالی است که هنوز سه بازی دیگر هم پیش روی آبی و اناری هاست.

کاتالانی ها در دیدار شنبه شب نه تنها جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم تر کردند، بلکه توانستد با کسب 90 امتیاز در یک فصل، رکورد تازه ای به ثبت برسانند. بارسا تاکنون در این فصل 28 پیروزی و 6 تساوی کسب کرده و تنها یک بار بازی را واگذار کرده است. مجموع امتیازات بارسا با تیم سال 97 که تحت هدایت بابی رابسون بود، برابری می کند. البته بارسا در آن فصل از 42 بازی 90 امتیاز کسب کرده بود.

Open in new window

سه امتیاز بیشتر از فصل گذشته

پیش از این، بیشترین تعداد پیروزی در فصل گذشته به دست آمده بود، زمانی که بارسا توانست در 38 بازی لالیگا 87 امتیاز به دست آورد. البته باید خاطر نشان کرد که بارسا در سه هفته پایانی که قهرمانی اش مسجل شده بود، از 9 امتیاز ممکن تنها یک امتیاز اندوخت و به همین دلیل نتوانست رکورد فصل 97/96 را تکرار کند. تیم بابی رابسون در آن فصل 28 پیروزی، 6 تساوی و 8 شکست در کارنامه اش ثبت کرده بود.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید