تبلیغات
اخباربارسا - مغز متفكر بارسا بر سر دوراهی
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389

مغز متفكر بارسا بر سر دوراهی

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

کاپیتان دوم تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا با وجود مصدومیت از ناحیه زانوی راست قصد دارد در هر سه بازی باقی‌مانده لالیگا حضور پیدا کند.

 

  ژاوی ارناندس ملقب به مغز متفکر بارسلونا نقشی مهم در پیروزی 4 بر یک شنبه شب تیمش برابر ویارئال داشت.
 وی به رغم مصدومیت شدید از ناحیه زانوی راست و حتی با وجود دستور ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، مبنی بر استراحت خانگی باز هم با پیراهن بارسلونا وارد میدان شد و برای تیمش گل زد.

 ژاوی حداقل در 2 گل دیگر نقش کلیدی ایفا کرد و در پایان بازی گفت: به خاطر قراردادم با بارسلونا بازی نمی‌کنم ؛ بلکه به خاطر مردم بازی می‌کنم و مصدومیت برای من هیچ اهمیتی ندارد.
 وی در خصوص خطر غیبت در جام جهانی به خاطر تشدید مصدومیت خود گفت:‌ اکنون برای من مهم بارسلونا است و هرگز به درد زانوی خود فکر نمی‌کنم. نمی‌خواهم وارد مباحثی شوم که خبرنگاران از آن سوء استفاده سیاسی کنند اما همین قدر اشاره می‌کنم که بارسلونا مرتبه‌ای پایین‌تر از تیم ملی برای من ندارد.

 اکنون ژاوی باید یکی از دو راه را در سه بازی باقی مانده از لالیگا انتخاب کند چرا که پزشکان بارسلونا اطمینان دارند وی در صورت ادامه حضور در زمین، جام جهانی را از دست خواهد داد.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید