تبلیغات
اخباربارسا - خلاصه ای از لیگ اسپانیا: هفته 35
سه شنبه 14 اردیبهشت 1389

خلاصه ای از لیگ اسپانیا: هفته 35

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

همه ما در این فصل از لالیگا برای پایانی پراسترس آماده شده ایم؛ در حالی که تنها سه بازی در دو هفته آینده باقی مانده است، در ابتدا و انتهای جدول همه چیز کاملا مشخص است.

بارسا و رئال مادرید از مدت ها قبل حضور خود را درفصل آتی لیگ قهرمانان تثبیت کرده اند، اما والنسیا (65)، مایورکا (59) و سویا (57) همچنان به مبارزه خود برای کسب دو سهمیه دیگر ادامه می دهند؛ هر کدام از این تیم ها موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نشود، می تواند یکی از دو تیمی باشد که در لیگ اروپا حضورخواهد داشت؛ بنابراین، سه تیم دیگر امید دارند تا بتوانند یکی از دو سهمیه لیگ اروپا را کسب کنند: ویارئال (52 امتیاز)، ختافه (51) و اتلتیک بیلبائو (50).

Open in new window

رئال مادرید در خانه دو بار از تیم اوساسونا عقب افتاد، تا اینکه با یک خوش شانسی دیگر، یک گل دقایق پایانی دیگر توسط کریستیانو رونالدو (89) به ثمر رساند و عملکرد ضعیف تدافعی تیم، با پیروزی 3-2 دور از نظرها باقی ماند و تیم پایتخت اسپانیا در کورس قهرمانی لالیگا باقی ماند.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید