تبلیغات
اخباربارسا - برد زیر بارش باران
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389

برد زیر بارش باران

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

بارسا شب گذشته با کسب پیروزی قاطع 4-1 مقابل تنریف، یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک ترشد. بارش شدید باران از نکات قابل توجه این دیدار بود. آبی و اناری ها با گلهای مسی (2 بار)، بویان و پدرو بار دیگر اختلافشان را با رقیب مادریدی به عدد 4 رساندند.

این بازی بر خلاف تصور همگان بسیار دشوار و نفس گیر بود. تنریف در دیدار دیشب به شدت به دنبال کسب امتیاز بود تا از ناحیه سقوط فرار کند. مسی در دقیقه 15 بازی، بارسا را پیش انداخت اما رومان در ادامه، بازی را به تساوی کشاند تا دو تیم با همین نتیجه به رختکن بروند. بویان و مسی و پدرو که هر سه از بازیکنان آکادمی بارسا هستند، در نیمه دوم به خوبی از عهده انجام وظایف خود برآمدند و بارسا با 93 امتیاز رکورد جدیدی در رقابت های لالیگا به ثبت رساند و 4 امتیاز بالاتر از مادریدی قرار گرفت که امشب باید به مصاف مایورکا برود.

Open in new window

مسی همچنان روی نوار گلزنی

لیونل مسی بازیکن ویژه ای است و خصوصیاتی فانتزی دارد. او توانست در 16 دقیقه آغازین بازی با رکورد 30 گل روماریو برابری کند. مسی در دیدار دیشب موفق شد با پاس های دیدنی زلاتان و آلوز دو بار با پای راست گلزنی کند. خطوط دفاعی تنریف با دریافت این گل تا حدی از هم گسیخت اما بارش شدید باران در تمام طول بازی به بازیکنان اجازه نمی داد توپ را با سرعت دلخواه در زمین به گردش در آورند.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید