تبلیغات
اخباربارسا - خوان لاپورتا: سسك را به هر قیمتی نمی خواهیم
یکشنبه 9 خرداد 1389

خوان لاپورتا: سسك را به هر قیمتی نمی خواهیم

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

خوان لاپورتا كه آخرین روزهای ریاستش بر باشگاه بارسلونا را سپری می كند، چند روز قبل داوید ویا، مهاجم تیم والنسیا را به خدمت گرفت اما او قصد دارد دوران ریاستش را با یك خرید بزرگ دیگرد به پایان برساند. هدف او سسك فابرگاس، كاپیتان تیم آرسنال است.

به گزارش بخش اسپانیایی سایت گل، آبی و اناری ها قصد دارند فابرگاس را پیش از رقابت های جام جهانی به خدمت بگیرند زیرا نگرانند كه درخشش احتمالی این بازیكن در این رقابت ها موجب افزایش قیمت او شود.

از سوی دیگر، انتخابات ریاست باشگاه روز 13 ژوئن برگزار می شود و لاپورتا می خواهد قولی كه به هواداران در مورد خرید فابرگاس داده، برآورده كند.

لاپورتا در مصاحبه با بخش اسپانیایی سایت گل گفت:" ما هرگز بیش از قیمت بازار برای یك بازیكن پرداخت نكردیم.

بله، سسك بازیكنی است كه ما می خواهیم او را به خدمت گیریم و آرسنالی ها نیز این موضوع را می دانند. ما برای به خدمت گرفتن او هر كاری خواهیم كرد اما این انتقال باید با قیمتی منطقی انجام شود. ما قیمت عجیب و غریبی برای او پرداخت نخواهیم كرد اما تلاش ویژه ای برای استخدام او انجام می دهیم زیرا او موضعش را به طور شفاف بیان كرده است و گفته كه می خواهد به نوكمپ بیاید. این مسئله ای قابل ذكر و قابل تقدیر است."


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید