تبلیغات
اخباربارسا - ژاوی و غیبت 10 روزه؛ فكر كنم بتوانم مقابل والنسیا بازی كنم
پنجشنبه 5 اسفند 1389

ژاوی و غیبت 10 روزه؛ فكر كنم بتوانم مقابل والنسیا بازی كنم

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،

اوی، هافبک بارسلونا، که در دیدار این هفته تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو دچار آسیب دیدگی شده بود، اعلام کرد که می تواند تیمش را در دیدار مقابل والنسیا که 10 روز دیگر برگزار می شود، همراهی کند.

ژاوی هر دو گل تیمش مقابل بیلبائو را که توسط ویا و مسی به ثمر رسید، پایه گذاری کرد اما در نهایت دچار مصدومیت شد و پزشکان باشگاه اعلام کرده اند او نمی تواند تیمش را در دیدار هفته آینده مقابل مایورکا همراهی کند.

 اما ژاوی در مصاحبه با نشریه آس اعلام کرد که قصد دارد تیمش را در دیدار مقابل والنسیا همراهی کند.

 " این مصدومیت در واقع ورژن کوچک تری از مصدومیتی است که در ابتدای فصل به آن دچار شدم. در بازی روز یکشنبه بود که احساس کردم دچار این مصدومیت شده ام. باید ببینیم چه پیش خواهد آمد اما فکر کنم بتوانم در دیدار مقابل والنسیا حضور داشته باشم.

 این بستگی دارد که فردا وضعیتم چگونه باشد. سال گذشته من با چنین مصدومیتی بازی می کردم اما شما وقتی می توانید بازی کنید که از نظر ذهنی آماده باشید."

 او همچنین تاکید کرد که بازیکنان بارسا تنها روی بازی های خودشان تمرکز دارند و به نتایج سایر تیم ها فکر نمی کنند.

 "‌ ما به رئال یا تیم دیگری توجه نمی کنیم. ما تنها به خودمان نگاه می کنیم. فکر می کنیم در شرایط خوبی قرار داریم و از نتایجی که تاکنون کسب کردیم راضی هستیم."


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید