تبلیغات
اخباربارسا - کلاسیکی برتر
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390

کلاسیکی برتر

   نوشته شده توسط: mohsen solimani    نوع مطلب :اخباربارسا ،پوسترهای بارسلونا ،

مادرید و بارسا امشب بار دیگر و این بار در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دو سبک متفاوت بار دیگر در سانتیاگو برنایئو در مقابل هم قرار می گیرند؛ در حالی که بارسا اینیستای مصدوم را در اختیار نخواهد داشت.

لیگ قهرمانان اکنون بزرگترین عنوان در فوتبال باشگاهی است و مادرید و بارسا طی نبردی جذاب به مصاف هم خواهند رفت تا ببینند کدام تیم به ومبلی خواهد رفت. این سومین دیدار بین دو غول لیگا در طی تنها 10 روز است. در اولین دیدار بارسا موقعیت غالب خود را برای قهرمانی تثبیت کرد، در حالی که در دومین دیدار، مادرید کوپا دل ری را در وقت اضافه برد. سومین و چهارمین دیدار مربوط به بازی های نیمه نهایی لیگ قهرمانان هستند. بازی های چندان کلاسیک تری از این کلاسیکوها یافت نمی شود.

Open in new window

رقابت تاریخی در عرصه اروپایی

بارسا برای چهارمین بار پیاپی در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها حضور می یابد. آنها در حالی به این مرحله رسیده اند که پیش تر آرسنال و شاختار دونتسک را در مراحل دیگر حذفی، شکست داده اند؛ اما آخرین نبرد بر سر حق رفتن به ومبلی مقابل رقیب ابدی آنهاست که پیش تر در سه جام اروپایی مقابلش قرار گرفته اند که یک مرتبه به صعود بارسا (1961) و 2 مرتبه دیگر (1960 و 2002) به حذف این تیم انجامیده است.


بارساسروره رئال مادرید

به وبلاگ اخبار بارسا  خوش آمدید ،امید وارم از دیدن این وبلاگ لذت برده باشید وباز هم بیاییدولطفانظرات خودرادرمورد وبلاگ بدهید ممنون می شوم

افزایش آمار بازدید